Halali Praha ???

Vše o brokovnicích
Odpovědět
tuky
Nový návštěvník
Příspěvky: 33
Registrován: pát 19.12.2008, 10:59
Bydliště: České Budějovice

Halali Praha ???

Příspěvek od tuky »

Dávám sem na posouzení tuto brokovnici kterou máme už v rodine cca 40 let. Brokovnici získal můj děda který už bohužel není na ?ivu takže nemůžeme zjistit její původ. už jí viděli asi 4 zbrojíři a nikdo takovou v životě neviděl :shock: jenom že snad byla vyrobena v letech 1915-1920, je v ráži 12 a bohužel v délce patron 65 což je dost finančně náročné a je opatřena vyhazovákama. Po posouzení znalce je ve velice dobrém stavu. pažba je ořech, nápisy jsou zlaceny. Jinak tuto brokovnici jsem už představoval na gunshopu a nikdo nic nevěděl. Za každý postřeh děkuji.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Bonanza
Nový návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: pát 23.11.2007, 21:07
Bydliště: Praha 5

Halali Praha

Příspěvek od Bonanza »

Nestálo by za to, jako jedna z posledních možností zaslat dotaz a fotky do Střelecké Revue: Vy se ptáte., my odpovídáme..Možná by věděli, mají archivy a fundované spolupracovníky.
psdk
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 130
Registrován: úte 13.1.2009, 12:24
Bydliště: Opava

Re: Halali Praha

Příspěvek od psdk »

Obrátil bych se přímo na Mgr. Tetřeva z Pardubického muzea. Ty posudky do SR píše stejně většinou on. Zkus jej, má hodně dobré znalosti v oboru a když neví, snaží se alespoň nasměrovat dál
tel: 606855746
ZKK600, ZG47, Savage 99, Mannlicher6,5x55SE, Mannlicher308Win, MannlicherM95, troják Fuckert, KB Holek Brno, koza Holek, Stevens,KB Tikka, Petřík, Husqvarna, Marochi, Voere, CZ75PD, CZ 75RAMI, karabina TIRMAX, ...
dvě Borderteriérky
tuky
Nový návštěvník
Příspěvky: 33
Registrován: pát 19.12.2008, 10:59
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od tuky »

Tak už jsem úspěšně vyzjistil nějaké podrobnosti s pomocí Mgr. Tetřeva. Děkuji za kontakt 8).
psdk
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 130
Registrován: úte 13.1.2009, 12:24
Bydliště: Opava

Příspěvek od psdk »

tuky píše:Tak už jsem úspěšně vyzjistil nějaké podrobnosti s pomocí Mgr. Tetřeva. Děkuji za kontakt 8).
Rádo se stalo, když můžu pomu?u ;-)
ZKK600, ZG47, Savage 99, Mannlicher6,5x55SE, Mannlicher308Win, MannlicherM95, troják Fuckert, KB Holek Brno, koza Holek, Stevens,KB Tikka, Petřík, Husqvarna, Marochi, Voere, CZ75PD, CZ 75RAMI, karabina TIRMAX, ...
dvě Borderteriérky
Odpovědět