Zahajuji myslivecký kurz

Cokoliv se událo ve spojitosti s lovectvím a myslivostí.
Odpovědět
Petr1970
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1867
Registrován: úte 26.1.2010, 9:46

Zahajuji myslivecký kurz

Příspěvek od Petr1970 »

Takže přátelé, dnes jsem se rozhodl a odeslal přihlášku na myslivecký kurz, je to hrozné k čemu mě dovedla kynologie :-) nevydržel jsem to rýpání a budu se snažit stát jedním z Vás... přihláška podána, slíbená adeptura od MS - stálo mě to převedení psa na zkouškách a 5 rumů při čekání na výsledky...

Začínám řešit všechny drobnosti okolo, takže sbohem můj olivově-zelený šatníku, plátěné klobouky, černé kožené výsadkářské boty, černé zbraně v plastu, rodiče mi oprášili dědictví po dědovi...

Doufám že to zvládnu

Myslivosti zdar :-)
ZKM 456
Fabarm Elos C
Beretta 682 special skeet (bez gold a bez E)
W-Vanguard, .308W, 4-16x50 Vortex PST
angi
Nový návštěvník
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 28.1.2010, 17:12

Re: jsem polapen

Příspěvek od angi »

Tak hodně štěstí a věř, že nebudeš litovat :wink:
Alda
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1291
Registrován: ned 07.1.2007, 22:18
Bydliště: Okoli Prahy pres tyden, jizni Cechy o vikendu

Re: jsem polapen

Příspěvek od Alda »

to petr1970: uprimne ti preji hodne zdaru! a jsem presvedcen, ze nebudes litovat :wink: at zazivas co nejvice krasnych chvil a zaroven i prizen huberta a diany :wink:
Ceska myslivost bude takova, jakou si ji my, cesti myslivci a lovci, udelame
Uživatelský avatar
zeman733
Nový návštěvník
Příspěvky: 41
Registrován: pát 21.5.2010, 14:17
Bydliště: Louny a všude

Re: jsem polapen

Příspěvek od zeman733 »

gratuluji k správné volbě :-)

budeli něco nejasné - máš tady mnoho rádců...
domácí v zbranenaobjednavku.cz
Uživatelský avatar
gonias
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 410
Registrován: pát 27.7.2007, 5:04
Bydliště: Vyškovsko

Re: jsem polapen

Příspěvek od gonias »

Je to velmi šťastné rozhodnutí na celý život!
Přeji hodně trpělivosti, posléze úspěchů a jestli jsi ženatý, tak manželce pevné nervy. :wink:
Merkel KR-1 Black 7x64 + Docter Unipoint 2,5-10x50, osnova 4-0 na šíně + Norma Vulkan, Hornady InterLock SP, S&B SPCE
Meopta MeoStar B1 8x42
Drsnosrstý jezevčík Asta
Petr1970
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1867
Registrován: úte 26.1.2010, 9:46

Re: jsem polapen

Příspěvek od Petr1970 »

ona to zpunktovala, furt nechápe když mám dům plný zbraní proč musí platit na zkouškách střílení - asi jí kurz 2 rány/rum nevyhovuje :-), tak si myslí že to pořídí takto levnějši.. no na druhou stranu, jde do toho se mnou :-)
ZKM 456
Fabarm Elos C
Beretta 682 special skeet (bez gold a bez E)
W-Vanguard, .308W, 4-16x50 Vortex PST
Uživatelský avatar
yardaz
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 369
Registrován: stř 31.12.2008, 16:00
Bydliště: Plzeň - sever
Kontaktovat uživatele:

Re: jsem polapen

Příspěvek od yardaz »

Jjjj, je to prostě diagnóza.... :lol:
Hodně zdaru.
Přání bývá nebezpečně často otcem myšleky!
Nepište mi prosím SZ. Pište mi na mail: info@naposed.cz
www.pumaknives.cz
Uživatelský avatar
tornádo
Troll
Příspěvky: 217
Registrován: stř 02.12.2009, 11:30

Re: jsem polapen

Příspěvek od tornádo »

je opravdu nutné zakládat takové téma? :roll: Připadá mě to jako zbytečné zasírání fóra.
Alda
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1291
Registrován: ned 07.1.2007, 22:18
Bydliště: Okoli Prahy pres tyden, jizni Cechy o vikendu

Re: jsem polapen

Příspěvek od Alda »

tornádo píše:je opravdu nutné zakládat takové téma? :roll: Připadá mě to jako zbytečné zasírání fóra.
osobne si myslim, ze forum zasiraji jiny prispevky, petre 1970, nevsimej si toho...
Ceska myslivost bude takova, jakou si ji my, cesti myslivci a lovci, udelame
Petr1970
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1867
Registrován: úte 26.1.2010, 9:46

Re: jsem polapen

Příspěvek od Petr1970 »

alda: neboj, nevšímám, jelikož se na internetu a forech pohybuji déle než spousta lidí zde má lovecký lístek (internet mě živí od počátků v cz) tak si z toho opravdu nic nedělám :-), diskusní fora jsem pomáhal tvořit technicky i obsahově takže mě zde opravdu moc věcí nepřekvapí :-)

tornádo: ne, není to samozřejmě nutné, ano, může vám-ti to připadat jako zbytečné zasírání fora.. od toho jsou admini aby to smazali, napomenuli atd...
každý si může myslet co chce o kom chce, chtěl sem to jen napsat protože se asi začnu ptát z mysliveckého hlediska na zbytečnosti které sem doteď nepotřeboval, tohle je jedno z nejlepších for o myslivosti v cz, přišlo mi vhodné to nějak "uvést" :-)

tohle je věčná otázka fór - každý má jinou představu o nutnosti-potřebnosti... proto to jsou diskusní fora, kde je dost balastu (i na těch odbornějších)... jestli to Vadí, počítám s tím že to admini-moderátoři smažou, varují mě PM, zablokují konto...

díky
ZKM 456
Fabarm Elos C
Beretta 682 special skeet (bez gold a bez E)
W-Vanguard, .308W, 4-16x50 Vortex PST
Uživatelský avatar
tornádo
Troll
Příspěvky: 217
Registrován: stř 02.12.2009, 11:30

Re: jsem polapen

Příspěvek od tornádo »

Už si zvykám,že někteří admini a moderátoři mají dvojí metr.Kdybych založil podobné téma tak jsem si jist,že by bylo smazáno nebo zamknuto.Proto jsem čekal co se bude dít a ono nic.Nemám rád lidi,co si o sobě myslí,že bez nich nevyjde ani slunce a to je také důvod proč se nechci zapojovat do diskuze a pouze čtu obsah fóra.Někteří budou jako vždy stát proti a jiní mě dají za pravdu.
Celé toto téma by se hodilo přesunout do chlubírny.Tam se to bude víc hodit
edit:pokud si někdo zvolí myslivost jako svůj životní koníček,tak je to v pořádku.Ale myslím,že to není důvod proč to roztrubovat do světa
Uživatelský avatar
gonias
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 410
Registrován: pát 27.7.2007, 5:04
Bydliště: Vyškovsko

Re: jsem polapen

Příspěvek od gonias »

Takové rozhodnutí si rozhodně zaslouží založit jedno téma :!: Od toho je to fórum.
Až nebude prostor a bude potřeba přitlačit na hostingu, všichni víme, že už nyní je zde hodně lidí, co rádi přispějí.
Ostatně na jakém jiném fóru by se stím nový zastánce myslivosti měl pochlubit...

Mě tedy z názvu tématu je zjevně patrné, na jakou tématiku příspěvky v něm budou. A to je dle mě na fóru to hlavní.
Merkel KR-1 Black 7x64 + Docter Unipoint 2,5-10x50, osnova 4-0 na šíně + Norma Vulkan, Hornady InterLock SP, S&B SPCE
Meopta MeoStar B1 8x42
Drsnosrstý jezevčík Asta
Uživatelský avatar
tornádo
Troll
Příspěvky: 217
Registrován: stř 02.12.2009, 11:30

Re: jsem polapen

Příspěvek od tornádo »

Kdyby bylo založeno téma "jak mne oslovila myslivost" nebo nějaké jemu podobné. Tak by to bylo v pořádku.
Při představě,že si každý kdo pozná krásu myslivosti založí své téma "jak to začalo",tak by tady nebylo nic jiného.
Uživatelský avatar
gonias
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 410
Registrován: pát 27.7.2007, 5:04
Bydliště: Vyškovsko

Re: jsem polapen

Příspěvek od gonias »

S tím souhlasím.
Nemyslel jsem, aby si každý zakládal své téma a nevspoměl si, že něco obdobného zde je. :oops:
Myslím, že právě v Adeptský kurs by to mohlo být.
Merkel KR-1 Black 7x64 + Docter Unipoint 2,5-10x50, osnova 4-0 na šíně + Norma Vulkan, Hornady InterLock SP, S&B SPCE
Meopta MeoStar B1 8x42
Drsnosrstý jezevčík Asta
Odpovědět