NOVA: Na vlastni oci -> ACH TI MYSLIVCI.

Cokoliv se událo ve spojitosti s lovectvím a myslivostí.
nohavica stanislav
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 119
Registrován: pon 25.9.2006, 16:25

NOVA: Na vlastni oci -> ACH TI MYSLIVCI.

Příspěvek od nohavica stanislav »

Ach ti myslivci. TAK už NÁS BUDOU ZASE PROBÍRAT VE STŘEDU NA TELEVIZI NOVA. Sledujte ve 21,15 na vlastní oči. Zase se dovíme spoustu poučných věcí.
Tomfi
Zkušený diskutér
Příspěvky: 647
Registrován: pát 06.10.2006, 5:10
Bydliště: českomoravské pomezí, 575 m.n.m
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVA: Na vlastni oci -> ACH TI MYSLIVCI.

Příspěvek od Tomfi »

nohavica stanislav píše:Ach ti myslivci. TAK už NÁS BUDOU ZASE PROBÍRAT VE STŘEDU NA TELEVIZI NOVA. Sledujte ve 21,15 na vlastní oči. Zase se dovíme spoustu poučných věcí.
No jo zase negativní reklama :roll:
vhool

Příspěvek od vhool »

jiste mi autor promine ze jsem to pouzil ale dost verim tomu ze to tak je:toto pise zrejme clovicek co vi o jde,myslim ale ze na nove takovyto nazor nezazni,bohuzel....
Divočáci na MÚ v Ledči n/S aneb prý boj o koryta !!
Autor: Jan Slavetinsky [3.4.2007]
Kolegové,toto je případ z našeho města.Jsem zvědav,jak to celé překroutí a udělají z myslivců "blbce".Pouze v krátkosti.Podle svědků,rodinka se psem zvedla divočáky v rokli a trní těsně nad městem.Dva pěkní divočáci se dostali roklí přes příměstské zahrádky do zadních dvorů městských domů,konkrétně domu MÚ.Stresovaná zvěř prorazila skleněnou výplň dveří a dostala se na náměstí do provozu.Pořezaná a dezorientovaná vyrazila do města.Jednoho za účasti Policie se podařilo střelit a druhé během této doby dorazilo až nad město do přilehlé vsi - do zahrady,kde ho dotyčná pani chtěla vyhnat jako slepici.bohužel jí kňour vyrychtoval a nějakou dobu se léčila v nemocnici.Teď chce odškodné po myslivcích. Na okrese se věc ře?ila i s právníkem a náš pan tajemník dotyčné pani napsal slušný dopis,ve kterém jí vysvětlil spoustu věcí. Pani je přesvědčená, že byla naháňka a postřelené prase jí napadlo. To pouze ,abyste mohli porovnat skutečnost s televizí.Tak uvidíme.
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

Tak to jsem zvedav... co z toho NOVA zase vycaruje... doufam ze nebudu zvracet priliz dlouho.
Fery
Zkušený diskutér
Příspěvky: 977
Registrován: pát 22.9.2006, 21:16
Bydliště: Kolínsko

Příspěvek od Fery »

Pravda je pěkná, ale pochybuji, že na Nově to takto zazní. Tam podlehnou celonárodnímu ?ílenství a budou se obouvat do nás, kteří za to nemohou. :cry:
CZ550-3006 Sprg,ZZK601-223 Rem, ZK 99 6,5x57R, BS 9,3x74R/9,3x74R
Tomáš Karel
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 394
Registrován: úte 20.2.2007, 11:40
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Tomáš Karel »

Zdar pánové
Taky bych měl nějakou připomínku k tomu článku od Honzy S. jelikož ho velice dobře znám. Má naprostou pravdu. Bydlím přímo v té vesnici kde se tyto KRVAVÉ SLAVNOSTI SNĚ?ENEK!!!!!!! odehráli. Pani kterou napadl divočák má papíry na hlavu je prostě dementní (mu?ou urážet nás tak proč né já ji) slovy bě? odsud potvůrko asi divočáka nevi?ene, které zaslechl soused! Dále pani Nováková která na 100% pozná na 1,5Km kulovou ránu když v tu dobu se nikde nestřílelo tak je zřejmě velice ?kužená!!! Po dohledání kde to bouchalo se zjistilo že malý parchanti ze vsi bouchaly dělbuchy. Ale jináč to byl určitě výstřel z kulovnice jak tvrdí pani Nováková zrovna ta která k těm papírům na hlavu nemá daleko, to si zase páni z televize našli ty pravý. vždy» ani neví jak to vůbec zní. Ten myslivec v tý televizi je mámi otec tedy můj děda. je mu 77 let a za jeho 50-ti letou praxi takovoudle lumpárnu a le? NEPAMATUJE!!! Ale asi se prostě musíme smířit s tím že sme prase vycvičily a vše udělali schválně aby zrovna pani Dani?ovou napadlo zřejmě tak jak si to myslí její sestra. Která todle všechno rozjela. Nevim proč a koho chce žalovat, protože vše se odehrálo na nehonebním pozemku. jestli přírodu že se to tak obrovskou náhodou všechno odehrálo. Do du?e jí nevidím, ale měla by se zamyslet nejprve sama nad sebou. A my se hold budeme muset smířit stim že zas budeme terčem posměchu a urážek :!: Já jenom aby ste znali pravdu než se dozvíte ty slinty z televize :!: Myslivosti zdar
vhool

Příspěvek od vhool »

no tak ja mam sto chuti panu johnovi tyto dva prispevky poslat mejlem.kdysi jsem snim neco resil ohledne reportaze tykajici se meho otce a byla s nim docela rozumna rec.nechci ale pouzit vase prispevky bez toho aby jste o tom vedeli.mam v nove byvaleho spoluzaka,dela v produkci tak vim jak to tam chodi a tak je mi jasne,ze na nas nenechaji nitku suchou.bohuzel nova je proste bulvar a dela to kvuli kseftu a o objektivni info jim moc nejde :evil:
Uživatelský avatar
jakub203
Zkušený diskutér
Příspěvky: 507
Registrován: sob 06.1.2007, 1:14
Bydliště: Forest....
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jakub203 »

Je to tak, dnes je bohužel pravda pojmem který chtějí všichni znát ale nikdo sly?et. Ne nehledají pravdu ta není zábavná a významě ukousává z koláčů swledovanosti......no uvodíme jak se k tomu "va?e naše" televize postaví. Jedno je jasné že jakákoliv reakce směřovaná směrem k autorům bude lichá a akorát podpoří jejich PR - "říkejte si omě co chcete ale vyslovujte při tom správně moje jméno"....
Blaser R93 Profesional 9.3x62, Schmidt&Bender Zenith 2,5-10x56
KB Retter Gaildorf 7x57R/16 Zeiss Diavary 1,5-6x36
Merkel 40E 12/70

"ALEA IACTA EST..."
Uživatelský avatar
jakub203
Zkušený diskutér
Příspěvky: 507
Registrován: sob 06.1.2007, 1:14
Bydliště: Forest....
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jakub203 »

Sory že píšu až tak pozdě po reportá?i ale musel jsem se trochu uklidnit z lítostivého pláče nad osudem těch nebohých lidí.......Nova mě opradu nezklmala, ten příběh byl typické hlavní jídlo z kuchyně Radka "skandálu" Johna a Josefa "záhady" Klímy - mělo to dramatickou zápletku, velkou dávku emocí, dramtická hudba, jen mizivé známky fakt, dohady a reportá?e se "zvlá?ními svědky". Moc pěkně se jim podařilo uvařit z vody příběh který vlastně nechtěl nikoho očernit pouze najít pravdu ale myslivci z něj zase trochu vycházejí jako náramě podezřelí. Bravo! Jediné oko nezůstalo suché.
Nu bra?i připravte si své nejlepší argumenty řekl bych že je budete potřebovat aby jste ve svém okolí uhájily své kamizoly neposkvrněné....

Opravdu bych si přál klima ve krém bychom se nemuseli stydět být myslivci......
Blaser R93 Profesional 9.3x62, Schmidt&Bender Zenith 2,5-10x56
KB Retter Gaildorf 7x57R/16 Zeiss Diavary 1,5-6x36
Merkel 40E 12/70

"ALEA IACTA EST..."
Tomfi
Zkušený diskutér
Příspěvky: 647
Registrován: pát 06.10.2006, 5:10
Bydliště: českomoravské pomezí, 575 m.n.m
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomfi »

Je pravda, že v celé reportá?i nic moc nezaznělo. Docela jsem sympatizoval s tím starším myslivcem, všichni by to nějak moc neře?ili, až tu na tu paní od té posti?ené paní.
Bůh ví, proč se takhle černá spla?íla, ale každopádně mě to tro?ičku pobavila ta značná rozumová nevyspělost. Při hlá?ce, že to dají k evropskému soudu jsem už mále přestal dýchat, na druhou jsem si uvědomil, že jsou toho schopni a zostudí celou ČR
:oops: .
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

Popravde pekna prihoda. Nic prijemneho to jiste nebylo. Te dementni pani je mi samozrejme lito. Vyridim to tomu praseti az ho potkam v lese. :) jinak reportaz o hovne.
w.e.n.aaa
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 230
Registrován: sob 02.12.2006, 10:54

Příspěvek od w.e.n.aaa »

Hlavně že ta paní pozná kulovou ránu 8)
Fery
Zkušený diskutér
Příspěvky: 977
Registrován: pát 22.9.2006, 21:16
Bydliště: Kolínsko

Příspěvek od Fery »

Jako mnozí ostatní jsem přetrpěl reportá? o lepře,... a čekal co bude obsahem reportá?e o "divokém" divokém praseti. Nova mě trošku překvapila. Nebylo to až tak jednostrané jak jsem si představoval. Dokonce tam zazněl hlas i druhé strany. Sice to nakonec vyznělo trochu proti nám, ale čekal jsem to horší. To, že to chce její sestra hnát do ?trasburku je jen usměvné. Tyto případy se ale mohou stávat častěji, protože jak správně podotkl ten starý myslivec - zvěř v této době nemá klid a je nervoznější.
horší než ta paní mi přišlo popisování toho myslivce jak "zlikvidovali" jeden kus co vběhl sousedovi na zahradu a ještě mu v tom pomáhal s "devítkou" místní velitel Policie. :cry:
CZ550-3006 Sprg,ZZK601-223 Rem, ZK 99 6,5x57R, BS 9,3x74R/9,3x74R
nohavica stanislav
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 119
Registrován: pon 25.9.2006, 16:25

Příspěvek od nohavica stanislav »

Myslím že ty baby se kvůli neznalosti zákona domnívaly že dostanou od myslivců tučné odškodné a bolestné,ale nějak jim to nevyšlo. Tento příspěvek Novy byl mimořádně dosti objektivní a moc proti nám neštvali. No a to vystoupeni velitele místní policie a toho druhého pachatele raději ne komentuji. Jinak mne taky zaujal příspěvek o volném prodeji 58 v Praze. Tak se mi zdá že vy tam už jste připraveni?
Odpovědět