Vandalismus

Vše o lovectví a myslivosti u nás (něco jako poradna)
Odpovědět
vhool

Příspěvek od vhool »

je od vas hezky ze mi fandite ale o zbrojak prijit nechci :wink: bohuzel ty doby kdy se ctila odplata tak jsou nenavratne pryc a dnesni doba preje hajzlikum a podobny haveti a clovek se spravedlnosti nedovola... :evil:
Mosin
Zkušený diskutér
Příspěvky: 633
Registrován: sob 14.10.2006, 10:20
Bydliště: jižní MORAVA

Příspěvek od Mosin »

Jej vhoole, tak to teda nemá cenu. To nejsu hajzlíci, ale hajzlové, tak bych byl pes a šel bych po nich systematicky! Pokud ví? kdo to je, tak bych jim přádně, zákoně, zavařil jak nudle do polívky!
CZ 550, 308 Win. / CZ 527 Varmint 223Rem / CZ 550 300WinMag / BO 98 9,3x62
ZG 47 8x57 JS / ZBK 110, 5,6x50 RM + 12x70 / ZP 16x70 / IŽH-27EM-1C 12x70
Mosin
Zkušený diskutér
Příspěvky: 633
Registrován: sob 14.10.2006, 10:20
Bydliště: jižní MORAVA

Příspěvek od Mosin »

Honzo tak to bych se naštval, jakmile by mi prohořeli i hadry, tak bych podal trestný oznámení, protože můj osobní a dokonce až tak osobní majetek, který mám na sobě mi nikdo ničit nebude, nevím jak ty, ale na to jsem háklivý.
CZ 550, 308 Win. / CZ 527 Varmint 223Rem / CZ 550 300WinMag / BO 98 9,3x62
ZG 47 8x57 JS / ZBK 110, 5,6x50 RM + 12x70 / ZP 16x70 / IŽH-27EM-1C 12x70
vhool

Příspěvek od vhool »

trestni oznameni uz je podany.to je ale taky to jediny co muzes udelat....v mezich zakona :evil:
Mosin
Zkušený diskutér
Příspěvky: 633
Registrován: sob 14.10.2006, 10:20
Bydliště: jižní MORAVA

Příspěvek od Mosin »

Ale v?ij se do role. Pokud je osobně znáš, tak se dá trošku zu?ovat život, je to Možná sviňárna, ale dá se prostě udávat a práskat jako to bývalo kdysi :evil: Prostě jim to znepříjemnit, aby si uvědomili, že si nemaj zahrávat. Je to hnusný, ale snad by to pomohlo.
CZ 550, 308 Win. / CZ 527 Varmint 223Rem / CZ 550 300WinMag / BO 98 9,3x62
ZG 47 8x57 JS / ZBK 110, 5,6x50 RM + 12x70 / ZP 16x70 / IŽH-27EM-1C 12x70
Troj
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: úte 17.10.2006, 6:38
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Troj »

chtelo to ihned volat hasice a policii- vyzadat si psovoda a zkusit toho smejda dohledat- evidentne tam prisel pesky takze sance byla a ne mala!!!ohledne toho jestli slo neco zachranit jsem docela skeptickej....ja bych za tim pubertaky nehledal, nevim teda kde presne to bylo ale pochyuju ze by pubertaci litali po reviru a vymysleli takovyhle ptakoviny..
cimrman
Nový návštěvník
Příspěvky: 32
Registrován: úte 21.8.2007, 9:57
Bydliště: horní Posázaví

Příspěvek od cimrman »

No,jestli je to už 3tí kazatelna,tak se taky může jednat o pyromana,tohle bych moc nezlehčoval a policie by se tím měla vážně zabejvat.může to bejt otázka času,kdy tam někomu chytne stodola.
M98 7x57+Meopta 7x50,I?43 16/16,Cz75,Zetor 25A
vhool

Příspěvek od vhool »

no pro upresneni: pubertaci,srotaci nebo zhrzenej clen.jedno z toh je fakt a sance jsou vyrovnane.jsme primestska honitba a pres den je tam velky chaos.zhar prijel autem takze pes by byl k nicemu.ldybych vedel kdo to udelal tak bych si snim urcite poradil,to mi verte.bohuzel to bude asi tak ze dokud nekoho nechytime pri cinu tak nam nezbyde nic jinyho nez stavet nove kazatelny a modlit se aby dotycnej chcipnul na nejakou strasnou nemoc :twisted:
w.e.n.aaa
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 230
Registrován: sob 02.12.2006, 10:54

Příspěvek od w.e.n.aaa »

Máme v reviru jednu kazatelnu,ktera je extrěmě zastrčená v lese...je tam kůpa kde vnadime,moc prasat se tam neulovi,ale je to dobra kazatelna...na jaře se opravila,protože se sta?ně kymácela..udělali se nový nohy ,zvětrovalo se to..no asi pred 2mesicema tak kolega šel a všechno co se na ni opravilo(myslim veškerý novy nohy)tak to bylo podřezaný a na vnadi?ti byli spáleny ?idle...prostě prasečina..museli to udělat lidi,co tam tě?ili dřevo,protože houbaři asi nenosi motorovou pilu :evil:
vhool

Příspěvek od vhool »

no osobne si myslim ze tezari to asi nabyli,ty maj dreva na ohnicek dost :twisted: spis bych to videl na nejakou pomstu....
precechtel
Zkušený diskutér
Příspěvky: 573
Registrován: čtv 07.12.2006, 20:11
Bydliště: olomouc

Příspěvek od precechtel »

To - Vhool, osobně mne velmi tě?í, že i v nervově vypjatých situacích uvažuje?, že máš ZP a že ho chceš i nadále. Myslivec je od slova mysleti. Ono není problém někomu rozbít hubu, ale co ty následky. uvažuji obdobně, abych nemusel courat revírem jenom s dalekohledem a na hony chodil jenom jako psovod, pár příkladů z nejbli??ího okolí mám. Opravdu nejlepší je vandala chytit, příp. usvědčit, předat policii, udat policii atd. S pozdravem F.
politice a politikům zmar
vhool

Příspěvek od vhool »

no uz jsem si kdysi svoje se zakonem uzil za podobny pruser a uz to nehodlam opakovat :idea:
w.e.n.aaa
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 230
Registrován: sob 02.12.2006, 10:54

Příspěvek od w.e.n.aaa »

To Whool...jj,pomsta to je svině..Znamej seděl v zimě na posedu,a přijeli mu pod posed nějaky ly?aři...on jim dosti hrubě vynadal a druhej den se šel podivat jestli tam přišli prasatka a posed nikde....prej jen spousta stop,koleje od auta a piliny :twisted:
Kleer
Častý návštěvník
Příspěvky: 70
Registrován: pát 04.5.2007, 10:38
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Kleer »

Myslím, že podobné problémy menšího čí většího rázu se najdou asi všude. lepší to nebude. U nás, jen nějaké to rozbité sklíčko na kazatelně, vykoplá dvířka, ukradená kamna apod.
Máme spíš problém na okresní střelnici. Je za městem a padly tam popelem jedna vě? a dvě garáže. Hlavní budova vykradená a zdemolovaná nesčetněkrát. Chodila tam taková partička čichat toluen a kouřit bůhvíco. Nakonec se policii jeden z nich přiznal a nabonzoval i ostatní. Sice si na nich nikdo nic nevzal, ale vypadá to, že je klid. než doroste zase nějaká jiná parta ... :evil:
dusiak
Nový návštěvník
Příspěvky: 9
Registrován: pát 15.6.2007, 14:59
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od dusiak »

Podobné problémy sme mali aj my. Tý?deň čo tý?deň nám niekto zhadzoval posed až nás to prestalo bavi? a previezli sme ho vy??ie do hôr. A tie? sme mali náv?tevu na chate - vypáčené dvere, ukradnuté príbory, hrnce, taniere a metla, asi si dakto potreboval vybavi? domácnos?...
Odpovědět