Meopta vs. Hakko

Lovecké puškohledy a vše o nich. Vaše zkušenosti, rady a dotazy.
Odpovědět
Pepe
Častý návštěvník
Příspěvky: 85
Registrován: stř 12.9.2007, 13:53

Meopta vs. Hakko

Příspěvek od Pepe »

Dobry svatecni den damy a panove ,
mam dotaz: Mam v planu poridit nejaky levnejsi puskohled na kulovnici raze 308 win na lov.Zhruba v cenove relaci +- 10 000,-.A nejak mi padlo do oka:
Meopta Artemis 2100 7x50RD nebo Hakko Winner 3-12x50. Je to takova docasovka,nez se nasetri na Leupolda. Co z toho? Dekuji
ČENDA
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 247
Registrován: úte 09.1.2007, 17:53
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ČENDA »

O Hakku neuvažuj a kup Meoptu. Je určitě lepší a nebudeš mít obavu že ti ulítne osnova a bude to chodit bůhví kam.
CZ550FS-7x64 DOCTERclassic 8x56RD
Herkul
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 149
Registrován: pát 02.11.2007, 8:45

Příspěvek od Herkul »

:lol: Ani jedno. Došetři si. Sezóna začne až za nějakej měsíc.....A ¨když už puškohled na chvili (než si došetř. na L) tak bych šel do Haka ale s pevným zvět?ením....Rok ti vydrží...
Pepe
Častý návštěvník
Příspěvky: 85
Registrován: stř 12.9.2007, 13:53

Příspěvek od Pepe »

Ono i by ta pripadna Meopta nebyla hnedka.Proste co mi vydrzi i na pripadne na dalsi zbrani.Ja lovit budu moct az o velkych prazdninach jen nakupuju pomalu vybaveni,ted se chci naucit poradne strilet s tim co mam,at mam nejakou jistotu a duveru.
Kolda
Nový návštěvník
Příspěvky: 30
Registrován: pon 25.6.2007, 8:54
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Kolda »

Měl jsem hakko 3-9x40 na kulovnici 8x57js, vystřeleno 20 ran a zatim bez problémů. když se mi zaml?ila meopta 2100 7x50 s bodem, koupil jsem to jako nouzové řešení, než mi meoptu opraví. Teď už je meopta zpět na osmičce a hakko pujde na 7x64 a za čas půjde na 7x57 R(na této ráži by to mohlo něco vydržet), plánuji koupi leupolda nebo bushnela. Meoptě už nevěřím a hakko není taky nic moc. 308 w je už silná ráže a hakko by se ti po několika ranách mohlo rozsypat, meopta ti určitě vydrží (jestli se ti nezaml?í), ale ta kvalita taky není nic moc, jak říká whool: za ty peníze by to chtělo více muziky. Jestli ti mohu poradit, tak si opravdu našetři a kup kvalitní optiku třeba toho leupolda.
Odpovědět