Kulobrokové hlavně na ruskou brok. kozlici I?27

Vše o kulobrocích a dalších kombinovaných zbraních.
Odpovědět
speedy-milan
Nový návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: sob 06.1.2007, 22:12

Kulobrokové hlavně na ruskou brok. kozlici I?27

Příspěvek od speedy-milan »

Zdravím všechny přátele myslivosti a prosím vás o radu. Vlastním ruskou brokovou kozlici I?27 v ráži 12/76 a moc bych si přál kulobrok. V?iml jsem si, že ruský kulobrok I? 94 je konstrukčně shodný s I?27. Myslíte si, že je možné k mé I?27 sehnat kulobrokovou hlaveň z I?94? Moc by mi to pomohlo. Předem vám moc děkuji za va?e odborné rady. Lesu a lovu zdar! Milan
speedy-milan
Nový návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: sob 06.1.2007, 22:12

Příspěvek od speedy-milan »

Tak jsem se informoval u firmy DETEX, která je dovozce ruských zbraní Bajkal k nám do ČR, že kulobrokovou hlaveň z I?94 nelze použít u brokovnice I?27. Prý to nejde konstrukčně. Ale i tak vám děkuju za odpověď. Milan
speedy-milan
Nový návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: sob 06.1.2007, 22:12

Re: Kulobrokové hlavně na ruskou brok. kozlici I?27

Příspěvek od speedy-milan »

Zní to neuvěřitelně, ale po 3 a půl letech, kdy jsem sem psal dotaz, zda je možné sehnat na brokovou kozlici IŽ27 kulobrokové hlavně (např. z IŽ94) mi svitla naděje. Náhodně jsem našel puškaře, který se zabývá vlastní výrobou kulových a kulobrokových hlavňových svazků na ruské brokové kozlice IŽ12 a IŽ27. Odkaz: http://www.zbrane.webz.cz/8.html

Jen škoda, že jsem si mezitím koupil ZH 324, takže již této možnosti asi nevyužiju :-(
Odpovědět