obuv Fox Xtreme II

Kdo co nosí, schání a doporučuje.
Odpovědět
Dulano
Nový návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: pát 27.9.2013, 11:08

obuv Fox Xtreme II

Příspěvek od Dulano »

Ahoj,chci si pořídit tuto obuv Fox Xtreme II,má s ní někdo zkušenosti? Někde píšou že je do - 70 °C a někde se psalo že do - 40 °C,jaký máte na boty názor?Je to vůbec možné aby byly do takové teploty? Použití bude na Jizerce,chodit se v tom bude,ale spíše se bude stát a pozorovat...
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: obuv Fox Xtreme II

Příspěvek od Leon »

CZ 550 american 308win.
Dulano
Nový návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: pát 27.9.2013, 11:08

Re: obuv Fox Xtreme II

Příspěvek od Dulano »

jj,to sem četl,..ale je tam zmínka o tom,že ujdou,..ale pak se tam řeší jiné věci. :(
Uživatelský avatar
SamanFalco
Častý návštěvník
Příspěvky: 97
Registrován: pát 25.3.2011, 11:00

Re: obuv Fox Xtreme II

Příspěvek od SamanFalco »

jo já je mám..takový obří gumáky s velice teplou vložkou jak do sněhul....není to na dlouhý chození, ale sedet v nich na posedu je fakt pohoda, nebo při postávání na štontu...teda pokud se nehejbu tak i v nich po pár hodinách mrznu...ale zase stačí ujít pár desítek metrů a opět teploučko...Nejtepleší věč, co jsem zatím na nohách měl...a to mám i LaSporitva Nepal EVO gtx...specialní boty do hor... Ale je nutný se přezouvat... řídit v tom sice jde, ale je to o ústa :wink: ... kvalita taky není nějaká kdovíjaká... ale na dojití a sednutí na posed ale asi nic moc lepšího nevymyslíš... hlavně ne za 2000 že... :-) Jenom není od věci přidat ještě nějakou vložku do boty, já do nich vystřihnul vložky ze srnčího krku - zlepší to komforf a taky snad prodlouží životnost vložek... jesli chceš, můžu je nafotit... :-)
CZ 550FS 243W - meopta R1 7x56 RD + Vortex Viper PTS 1-4x24 milrad, CZ 557 varmint 308W-Leupold VX-3 4,5-14x50IL, Vortex Viper 10x50HD, Vortex Razor HD 20-60x85. Glock 26 gen.3 9mm luger, Leica RANGEMASTER 1600 CRF-B.
Odpovědět