Video: Strelba na 550m 300WM

Vše o loveckém kulovém střelivu. Vaše zkušenosti a názory.
vhool

Video: Strelba na 550m 300WM

Příspěvek od vhool »

srovnání SB Barnes X,PMC PSP a SST vlastní laborace,vše 300 WM 180gr.
podmínky:červenec 06,26°C,bezvětří.střelba v le?e s podporou bipod (harris 9-13",vzdálenost 550m,zbraň:Remington 700 Sendero,
první dvě jsou SB,další dvě ty co jsou už akční tak to je SST vl.laborace a poslední dvě jsou PMC.jako cíl pro PMC jsem Použil pětikorunu protože se ve slunci pěkně blýskala a byla dobře vidět



http://lumberjack1.sweb.cz/test%c3%adk.wmv 8)
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

Skoda ze si to neodzoomoval :-) abysme videli jaka je to streka :-) Jinak je to tak docela rychle :D
vhool

Příspěvek od vhool »

je to sestříhaný protože to bylo moc velký,mezi ránama je v reálu tak minuta a ta ?treka je ve foto vhoolland 8)
vhool

Příspěvek od vhool »

pro ty kteří nechtějí hledat foto
Obrázek
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

Coz to chapu, ze je to sestrihany. Ale fakt je to tam rychle :-) Jeden by rek, ze rychlejc nez z moji .308 :lol:

Udelej naky dalsi... 8)
vhool

Příspěvek od vhool »

joo tááák.no ús?ovku neměřím ale bude kolem 900 až 930,Možná víc protože mám dlouhej lauf a fabrika to počítá na 600mm.tak nevím ale dálkoměr mi ukázal přesně 558m. :wink:
nohavica stanislav
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 119
Registrován: pon 25.9.2006, 16:25

Příspěvek od nohavica stanislav »

No povím Ti chlape jedna že na 200-250m střelit srnce přidobrých podmínkách si troufnu ale to co jsi prováděl na tom videu je čarodějnictví a patří? na hranici .(Ale nic ve zlém)
vhool

Příspěvek od vhool »

8) osobně si myslím,že jsem průměrný střelec s výbornou zbraní a kvalitní optikou.myslím,že byto zvládl každý komu se neklepou ruce a trefí pivní tácek na 50m.zbraň vezmu sebou na to případné setkání a klidně nechám vyzkoušet kdo bude mít zájem 8)
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

:o To jsem ani nevedel Stando, ze si troufnes tak daleko. 200-250m uz neni bezna myslivecka vzdalenost :wink: Si dobrej!

Jinak Vhool je dobrej. Vo tom zadna. Me by to tam sotva doletelo :D ... bane... 466m/s ve 550m z moji hlavne a meho naboje. -281,5cm pokles strely. -51kliku (1klik u meopty=1/3MOA).
vhool

Příspěvek od vhool »

:wink: diík za poklonu andy ale 308 na longrange není špatná volba.Možná bude na prodej od kámoše TRG ve 308.taky voňavka a asi by ti slušela :twisted:
vhool

Příspěvek od vhool »

ještě k tomu klikání,to moje ATN má tu vychytávku s distančním kroužkem takže nemusím klikat ale jinak 1klik= 1/8MOA 8)
Fery
Zkušený diskutér
Příspěvky: 978
Registrován: pát 22.9.2006, 21:16
Bydliště: Kolínsko

Příspěvek od Fery »

Pěkný. Doufám, že mi vyjde ta návštěva. Chtěl bych to vidět našivo.
vhool

Příspěvek od vhool »

ok.jseš vítán,akorát topotřebuju vedet tak den předem abych si udelal čas 8)
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

Tak kdy bude nejake dalsi video? :o
vhool

Příspěvek od vhool »

bude ale až to dovolí počasí.teď jsou u nás mlhy nebo hodně fouká.mám připravený ty malorážkový terče (dva) ale teď se fakt nedá :(
Odpovědět